ERL05220K00GKEK500
MFR.Part #
ERL05220K00GKEK500
JLCPCB Part #
C3490846
Description
-65℃~+175℃ 125mW 220kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors