RNC65J8250BRB14
MFR.Part #
RNC65J8250BRB14
JLCPCB Part #
C3528877
Description
-65℃~+175℃ 500mW 825Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors