ERL05130K00GKEK500
MFR.Part #
ERL05130K00GKEK500
JLCPCB Part #
C3393491
Description
-65℃~+175℃ 125mW 130kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors