RNC55H3242BSB1465
MFR.Part #
RNC55H3242BSB1465
JLCPCB Part #
C3549755
Description
-65℃~+175℃ 125mW 32.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors