CMF073M3000JNBF
MFR.Part #
CMF073M3000JNBF
JLCPCB Part #
C1433860
Description
-55℃~+175℃ 3.3MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors