RNC65J7153FRB14
MFR.Part #
RNC65J7153FRB14
JLCPCB Part #
C3358511
Description
-65℃~+175℃ 500mW 715kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors