RN65E2492BBSL
MFR.Part #
RN65E2492BBSL
JLCPCB Part #
C1439239
Description
-65℃~+175℃ 24.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors