ERC6515R000FKEK500
MFR.Part #
ERC6515R000FKEK500
JLCPCB Part #
C3382621
Description
-65℃~+175℃ 15Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS