RNC60H7153FRB14
MFR.Part #
RNC60H7153FRB14
JLCPCB Part #
C1459404
Description
-65℃~+175℃ 250mW 715kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors