RNC65J3900BRRE5
MFR.Part #
RNC65J3900BRRE5
JLCPCB Part #
C3508242
Description
-65℃~+175℃ 390Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors