RN65E3921FBSL
MFR.Part #
RN65E3921FBSL
JLCPCB Part #
C3404634
Description
-65℃~+175℃ 3.92kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors