RN65C7501DB14
MFR.Part #
RN65C7501DB14
JLCPCB Part #
C1415804
Description
-65℃~+175℃ 500mW 7.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors