RNC65J3000BRRE5
MFR.Part #
RNC65J3000BRRE5
JLCPCB Part #
C3369625
Description
-65℃~+175℃ 300Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors