RNC65J3014BRB14
MFR.Part #
RNC65J3014BRB14
JLCPCB Part #
C3391928
Description
-65℃~+175℃ 3.01MΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors