P0402E9651BNT
MFR.Part #
P0402E9651BNT
JLCPCB Part #
C4301835
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS