RNC65J3011BRB14
MFR.Part #
RNC65J3011BRB14
JLCPCB Part #
C3562211
Description
-65℃~+175℃ 3.01kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors