SFR16S0004321FA500
MFR.Part #
SFR16S0004321FA500
JLCPCB Part #
C3572461
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS