RNC65H8661FRRE5
MFR.Part #
RNC65H8661FRRE5
JLCPCB Part #
C3456396
Description
-65℃~+175℃ 500mW 8.66kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors