RN65C2673FBSL
MFR.Part #
RN65C2673FBSL
JLCPCB Part #
C3413681
Description
-65℃~+175℃ 267kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors