RNX0501M50FKLB
MFR.Part #
RNX0501M50FKLB
JLCPCB Part #
C1447781
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 1.5MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS