RNC65H6603BRB14
MFR.Part #
RNC65H6603BRB14
JLCPCB Part #
C3555842
Description
-65℃~+175℃ 500mW 660kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors