RN70C1503FBSL
MFR.Part #
RN70C1503FBSL
JLCPCB Part #
C3490841
Description
-65℃~+175℃ 150kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors