RN65C1803DB14
MFR.Part #
RN65C1803DB14
JLCPCB Part #
C1415371
Description
-65℃~+175℃ 180kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors