RNC65H4322FRRE6
MFR.Part #
RNC65H4322FRRE6
JLCPCB Part #
C3375043
Description
-65℃~+175℃ 43.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors