RN65D7323FRSL
MFR.Part #
RN65D7323FRSL
JLCPCB Part #
C1797459
Description
-65℃~+175℃ 500mW 732kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors