CW01016R00KE123
MFR.Part #
CW01016R00KE123
JLCPCB Part #
C1430782
Description
13W 16Ω Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS