CMF55110K00JNEK
MFR.Part #
CMF55110K00JNEK
JLCPCB Part #
C1416865
Description
-55℃~+175℃ 110kΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS