RNC65H2673FRB14
MFR.Part #
RNC65H2673FRB14
JLCPCB Part #
C3382544
Description
-65℃~+175℃ 267kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors