RNC65H2373FRB14
MFR.Part #
RNC65H2373FRB14
JLCPCB Part #
C3488592
Description
-65℃~+175℃ 237kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors