BFC238350114
MFR.Part #
BFC238350114
JLCPCB Part #
C6471185
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 110nF 550V、1.6kV ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS