RN65D2671FRE6
MFR.Part #
RN65D2671FRE6
JLCPCB Part #
C3412618
Description
-65℃~+175℃ 2.67kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors