RNC65H2153FRRE765
MFR.Part #
RNC65H2153FRRE765
JLCPCB Part #
C3536927
Description
-65℃~+175℃ 215kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors