ERC5028R000FHEB500
MFR.Part #
ERC5028R000FHEB500
JLCPCB Part #
C3540456
Description
-65℃~+175℃ 100mW 28Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS