Y145327K0000F9L
MFR.Part #
Y145327K0000F9L
JLCPCB Part #
C1476120
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 27kΩ 600mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS