ERC5520K800DHEK500
MFR.Part #
ERC5520K800DHEK500
JLCPCB Part #
C3430042
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS