RNC60J5901BSRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC60J5901BSRE6
JLCPCB Part #
C1828341
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors