RNC60H98R8BMB14
MFR.Part #
RNC60H98R8BMB14
JLCPCB Part #
C1465737
Description
-65℃~+175℃ 250mW 98.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors