CMF60690K00BEBF
MFR.Part #
CMF60690K00BEBF
JLCPCB Part #
C1419565
Description
-55℃~+175℃ 1W 690kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors