V35DM120-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V35DM120-M3/I
JLCPCB Part #
C6590265
Package
TO-263AC
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 1.05V@35A 1.2mA@120V 120V 320A 6.3A TO-263AC Schottky Diodes ROHS