RNC60H2371FRR36
MFR.Part #
RNC60H2371FRR36
JLCPCB Part #
C3408440
Description
-65℃~+175℃ 2.37kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors