Y145384R2710V9L
MFR.Part #
Y145384R2710V9L
JLCPCB Part #
C1494280
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 84.271Ω ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS