RNC60H2004FRB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC60H2004FRB14
JLCPCB Part #
C1476150
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 2MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors