RNC65J20R3BRR64
MFR.Part #
RNC65J20R3BRR64
JLCPCB Part #
C3357708
Description
-65℃~+175℃ 20.3Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors