RNC60H1911BSRE7201
MFR.Part #
RNC60H1911BSRE7201
JLCPCB Part #
C3391385
Description
-65℃~+175℃ 1.91kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors