RNC60H10R7FRRSL
MFR.Part #
RNC60H10R7FRRSL
JLCPCB Part #
C1829353
Description
-65℃~+175℃ 10.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors