PTF6516K000AZR6
MFR.Part #
PTF6516K000AZR6
JLCPCB Part #
C1816057
Description
-55℃~+150℃ 16kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors