RNC55J8353BSBSL
MFR.Part #
RNC55J8353BSBSL
JLCPCB Part #
C1469447
Description
-65℃~+175℃ 125mW 835kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors