RNC55J9532DSRE865
MFR.Part #
RNC55J9532DSRE865
JLCPCB Part #
C3537975
Description
-65℃~+175℃ 125mW 95.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors