BZG05C9V1-M3-08
MFR.Part #
BZG05C9V1-M3-08
JLCPCB Part #
C6755948
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1.25W 1uA@6.8V 5Ω 9.1V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS