RN55E66R5FRSL
MFR.Part #
RN55E66R5FRSL
JLCPCB Part #
C1792906
Description
-65℃~+175℃ 125mW 66.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors